






499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bodasan |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная рабочая температура | 50 °С |
| Максимальный ток | 80 А |
| Минимальная рабочая температура | -20 °С |
| Номинальный ток | 5 А |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Діапазон вимірів енергії | 0-99999999kWh |
| Екран продукту | РК-дисплей |
| Класс точности | -1 шт. |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
| Постійна імпульсного виходу | 1000імп/кВтч |
| Рабочая температура | -20°C ~ +50°C |
| Розміри | 7,9*3,6 см |
| Спосіб встановлення | На дин-рейку 35мм |
| Тип товара | Цифровий лічильник енергії |
| Фази | Однофазний |