









499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bodasan |
| Страна производитель | Китай |
| Вид пленки | Защитная |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество метров в рулоне | 1 м |
| Металлизированный слой | Нету |
| Металлическое напыление | Без напыления |
| Состояние | Новое |
| Тип | Прозрачная |
| Цвет | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Довговічність | До 5 років |
| Материал | Термопластичний поліуретан |
| Межа міцності при розтягуванні вздовж | хв. 19 МПа |
| Межа міцності при розтягуванні поперек | хв 19 МПа |
| Размер | 0,3 x 1 м |
| Сила прилипання | 18N/25 мм |
| Способ применения | Вологий |
| Термостойкость | від -40°C до +200°C |
| Толщина | 7,5 мм |