









599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bodasan |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Материал корпуса | Пластик |
| Радио | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Тип часов | Настольные |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Черный |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Термометр | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Пользовательские характеристики | |
| AC | 110V~220V 50/ 60Hz |
| Дисплей | Цифровий |
| Діапазон вимірювальної температури | 0°С ± 50°C |
| Електронний будильник | 2 шт. |
| Живлення годинника | Від USB-кабелю (йде в комплекті) і батарейки ААА - 2 шт для підтримки даних у разі відсутності електроживлення (не йде в комплекті) |
| Колір цифр | Синій |
| Можливість перемикання температури | °С / °F |
| Розміри | 7,5 х 22,8 х 3,5 см |
| Тип сигналу будильника | Стандартний |
| Функции | Годинник, будильник, температура, вологість, дата, день тижня |
| Часовий формат | 12/24 години |