






299 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bodasan |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Материал корпуса | Пластик |
| Радио | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Тип часов | Настольные |
| Форма | Фигурная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Термометр | Да |
| Тип будильника | звуковой сигнал |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Пользовательские характеристики | |
| AC | 110V~220V 50/60Hz |
| DC (робоча напруга) | 5V |
| Будильник | Да |
| Вбудований календар | Час, дата, температура |
| Дисплей | Цифровий |
| Діапазон вимірюваної температури | 0 ~ + 50°С |
| Питание | Від будь-якого джерела з USB (кабель USB в комплекті), від мережі 220 В через адаптер (адаптер DC 5V, в комплект не входить) |
| Колір цифр | Зелений |
| Можливість перемикання температури | °С / °F |
| Розміри | 8,7 х 21,5 х 4 см |
| Тип | Настільний, настінний |
| Тип сигналу будильника | Стандартний |
| Часовий формат | 12/24 години |