









459 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bodasan |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г |
| Відображення загальної кількості кВт-год | 0,0 кВт-год ~ 9999 кВт-год |
| Відображувані параметри | миттєва потужність (W), напруга (V), загальна кількість спожитої електроенергії (TOTAL KWh), загальна вартість (TOTAL €) та вартість за 1 кВт·год (€ KWh) |
| Дисплей | LCD діаг. 1,5" (17 х 34 мм) |
| Діапазон відображення напруги | 0,0 В ~ 9999 В |
| Діапазон відображення потужності | 0,1 Вт ~ 3680 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму/50 Гц |
| Робочий струм | 16А |
| Розміри | 10,8 х 6,5 х 7,5 см |
| Точність напруги | ±2% |
| Точність потужності | ±2% |
| Широкий діапазон напруги | 200–276 В змінного струму |