









99 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bodasan |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 64 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Источник света | Диоды |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 15 Вт |
| Напряжение | 2 В |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | В грунт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Желтый |
| Дополнительные характеристики | |
| Лампочка в комплекте | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона індукція | 3-5 м |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Тепле світло |
| Материал | Полікристалічний кремній + АБС пластик + електронні компоненти |
| Місткість акумулятора: | Ni-MH акумулятор, 200 мАг |
| Розміри | 30 х 7 см |
| Сонячна панель | 2 В 0,5 Вт |
| Тип сонячної панелі | Аморфний кремній, полікремній (опціонально) |
| Время зарядки | 4-6 годин |