








5 499 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bodasan |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина кабеля | 500 см |
| Состояние | Новое |
| Индикатор работы | Да |
| Минимальная температура эксплуатации | -35 град. C |
| Максимальная температура эксплуатации | 50 град. C |
| Тип разъемов | Type 2 |
| Степень защиты IP | 65 |
| Мощность | 7 кВт |
| Сила тока | 32 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Рабочая температура | -35 ℃ до 50 ℃ |
| Дисплей | LCD-екран для відображення напруги, струму, часу заряджання та спожитої енергії |
| Совместимость | підходить для більшості електромобілів та гібридів, що підтримують заряджання через роз’єм Type 2 |
| Разъем | Type 2 (IEC 62196-2) — стандарт для більшості європейських електромобілів |
| Максимальная мощность | до 7 кВт |
| Степень защиты | IP65 — захист від пилу та води |
| Підключення | до звичайної побутової розетки |
| Захист | від перенапруги, перегріву, короткого замикання, витоку струму та інших небезпек |
| Відповідає стандарту | Type 2 IEC62196 |
| Витримує напругу | 2000 В |
| Сопротивление изоляции | > 100M Ом (DC 500V) |
| Термінальне підвищення температури | <50K |
| Вогнестійкий рівень | UL94V-0 |
| Сполучена сила вставки | > 45N>80N |
| Контактний опір | ≤ 0,05 MQ |
| Напряжение питания | 220 В AC, 50/60 Гц |