








999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bodasan |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для мониторов |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настольный |
| Тип кронштейна | Наклонно-поворотный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Кріплення до столу | струбцина (макс. товщина стільниці до 80 мм) |
| Угол наклона | -15° ~ +15° |
| Угол поворота | 180° |
| Кількість моніторів | 2 |
| Максимальная нагрузка | до 8 кг на кожне кріплення |
| Материал | метал, сталь з порошковим покриттям |
| Поворот (ротація) | 360° |
| Регулировка по высоте | Є |
| Размер монитора | 13” – 27” |
| Совместимость | VESA 75x75, 100x100 мм |
| Тип | Настільне кріплення для моніторів |