








999 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodasan |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Гнучкий |
| Камера | |
| Діаметр камери | 7.9 мм |
| Підсвічування | Так |
| Кут огляду по вертикалі | 70 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 78 ° |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водозахист | IP67 |
| Довжина кабелю | 5 метрів |
| Додаток | ANESOK |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду | 70° / 78° |
| Кількість лінз | 1 (Single Lens) |
| Призначення | огляд труб, авто, техніки, важкодоступних місць |
| Підсвітка | 6+1 LED, регульована |
| Робоча дистанція фокусування | 20–100 мм |
| Дозвіл | 2 МП |
| Роз'єм | Type-C / Micro USB / iOS |
| Сумісність | iOS / Android |
| Тип підключення | Wi-Fi |
| Тип товару | Ендоскопічна камера |
| Фокусна відстань | 2–10 см |
| Функції | Фото та відеозапис |